دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341

دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341

دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341

یکی از مدل های مختلف دستگاه کفسابیاسکرابر میباشد که توسط شرکت های سوئیسی طراحی و تولید میشود ،

دستگاه کفسابی اسکرابرقابلیت ها و امکانات بسیار زیادی را به کفساب میدهد و باعثمیشود که کیفیت کار کفسابی به شدت افزایش یابد .floor-cleaner-machine-model-ra-341

از جمله مهمترین قابلیت هایی که باعث شده است دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 مورد توجه تعداد بسیار زیادی از کفساب ها و افراد مختلف قرار بگیرد ، این است که دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 این قابلیت را به کفساب میدهد تا بتواند به راحتی گوشه های دیوار ها را نیز کفسابی و نظافت نماید .

دستگاه اسکرابر مدل Ra 341 از آلودگی صوتی بسیار کمی برخوردار میباشد و این تولید آلودگی صوتی کم نیز ، به نوبه خود میتواند یکی از مهمترین قابلیت های دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341به شمار بیاید .

دستگاه  اسکرابر مدل Ra 341از ظاهر بسیار شیک و شکیل ای برخوردار میباشد ، همچنین دارای قدرت بسیار زیادی نیز در بدنه خود میباشد .

دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 43 سانتی متر محیط را از عرض مورد کفسابی قرار میدهد و این متراژ و اندازه ای که کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 مینماید بسیار مناسب و به نوبه خود حائز اهمیت میباشد .

شایان ذکر است که دستگاه کفسابی اسکرابر مدل Ra 341 قابلیت حمل و جمع آوری آب پاکیزه را تا ۳۵ و آب های کثیف را تا ۴۰ لیتر دارا میباشد .

دستگاه کفسابی مدل Expander RX 1000 Top

دستگاه کفسابی مدل Expander RX 1000 Top

دستگاه کفسابی مدل Expander RX 1000 Top تنها دستگاه کفسابی می باشد که دارای ۶ دیسک ساب زننده غیر خطی می باشد

kafsabibehroz.ir-samich-samich-legend-1000-rx-topو وجود ساب زننده غیر خطی سبب می گردد دستگاه بر روی سطح به طور کامل گردش پیدا نماید و در این صورت توازن دستگاه برقرار می گردد . این دستگاه کفسابی برای مکان های بزرگ بسیار مناسب و ایده آل می باشد . از این دستگاه می توان برای مواردی نظیر سابیدن  ،پولیش کردن ، همسطح کردن هر نوع کفی مانند بتن، موزاییک ، گرانیت ،  استفاده کرد. از این دستگاه بیشتر جهت آماده سازی سطوح استفاده می گردد .ساب شستشو بدین صورت است که ۳ عدد سیم فرچه یا لقمه ی سیناکس زیر دستگاه قرار میگیرد که کثیفی و لک هایی که در هنگام فرش کردن سنگ به جا مانده است را کاملا تمیز کرده و به صورت یکدست نشان میدهد .

لینک مطلب

 

درباره کفسابی

درباره کفسابی

درباره کفسابی

برای انجام کفسابی دانستن چند مورد درباره کفسابی و مراحل آن الزامی می باشد که به بررسی چند نکته می پردازیم:

  1. دستگاه با برق سه فاز قوی تر و حاصل کارش با کیفیت تر است. منازلی که مجهز به آسانسور هستند، مجهز به برق سه فاز می باشند. هزینه کفسابی با دستگاه برق تکفاز گران تر از دستگاه سه فاز می باشد.دستگاه کفسابی دارای دو نوع برق تک فاز و برق سه فاز می باشد.
  2. سنگ هایی که از بازارهای سنگ فروشی خریداری می شود قبلا ساب خورده است و برای کاهش هزینه های خود می توانید سنگ خام  ویا همان ساب نخورده خریداری کنیم که بسیار ارزان تر و پس از اجرای آن در کار آن را کفسابی کنید.
  3. تعداد دفعات پرداخت کفسابی کامل نه دست می باشد و در صورت عدم رضایت کافی تعداد دفعات تکرار می شود.
  4. لکه ها وسیاهی های حاصل از ریختن اسید یا شوینده های اسیدی در اکثر موارد با کفسابی برطرف میشود.
  5. کفسابی پله و جاهایی که دستگاه کفسابی به سختی در ان جابه جا میشود به صورت دستی و نیز با فرز نیز انجام می شود که ساده ترین روش می باشد.

کفسابی ونماشویی بهروز با تیمی مجرب در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.

کفسابی

کفسابی

کفسابی یعنی سابیدن کف ساختمان که به علت های گوناگونی می توان اقدام به کفسابی نمود .

چه مواقعی به کفسابی نیاز می باشد :

1) عدم تراز بودن موزاییک ها و یا سنگ ها که در این صورت لبه های بالایی و پایینی سنگ ها و یا موزاییک ها در یک سطح صاف نمی باشد .

2) قرار گرفتن ملات یا سیمان ،چسب ،رنگ در حین نصب موزاییک و یا سرامیک کف به گونه ای که امکان تمیز کردن آن وجود نداشته باشد .

3) سیاه و کثیف شدن کف در طی مدت زمان طولانی .

کفسابیعملیاتی که تحت عنوان کفسابی انجام می شوند، متنوع هستند و عبارتند از:

  1.  سابیدن با فرچه سیمی : در این کار سنگ کف با فرچه سیمی سابیده شده و بسیار تمیز می شود، ولی در طول زمان، مجدداً سنگ کثیف خواهد شد چراکه در این روش، سنگ شفافیت لازم را برای دفع کثیفی و غبار به دست نمی آورد.
  2.  سابیدن کامل : مشتمل بر لایه برداری اولیه و یکنواخت کردن سطح است که در چندین مرحله ایجاد می شود و در آخرین مرحله و با دقت فراوان ساب براق کننده نیز انجام می شود.
  3.  سابیدن با رزین در کفسابی: برخی سنگها به طور ذاتی دارای خلل و فرج هستند، و در طول انجام ساب، سوراخهایی در سنگ ایجاد می شود که ساب زن آنها را با ماده ای به عنوان رزین پر می کند و پس از خشک شدن، مجدداً آن را  ساب می زند.
  4. پولیش در کفسابی: مواد جامد و بعضاً مایعی به عنوان پولیش وجود دارند که گاهی به درخواست کارفرما، پس انجام مراحل کامل ساب، روی کار اجرا می شوند.

کفسابی و نماشویی بهروز با  در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.

کفسابی ساختمان نوساز

کفسابی ساختمان نوساز

سنگسابی یا کفسابی ساختمان نوساز به این صورت است که ابتدا باید دو یا سه مرحله ساب photo_2016-07-18_01-00-25زبر توسط کفساب با دستگاه زده شود و سپس نقاش ساختمان روی دیوار و سقف ر ا بتونه کند و سپس بعد از خشک شدن رنگکاری انجام شود در این زمان کفساب باید کار خود را آغاز کند و شروع به کفسابی کند .

کفسابی باید آخرین مرحله انجام شود تا به قرنیز و دیوارها آسیب نرسد

بهروز زعفرانی

۰۹۱۲۴۰۸۵۹۷۵